Vyhledávání

Kontakt

Klub Senzababča IČO:22816488
Mrštíků 95
533 53 Pardubice

724 079 223
605 128 324

senzababca@centrum.cz

Tak letošní ročník je 14 a bude se konat pod záštitou ing. Pavla Šotoly člena rady Pardubického kraje v sobotu 12.listopadu v KD Hronovická Pardubice od 14 hodin. Jako vždy bude soutěž uvádět moderátor Petr Jančařík, který soutěž úspěšně moderuje od roku 2012. VIP hostem bude zpěvák Stanislav Hložek, který zaspívá pár písniček, ale zasedne i v porotě. Porota je složená ze zástupců sponzorů a příznivců Senzababči.Předsedou poroty bude pan Pavel Janoš.Jedinou podmínkou přihlášení do soutěže je žena musí mít alespoň jedno vlastní vnouče. Věk ani nic jiného podmínkou není.

Kolik soutěžících bude soutěžit v letošním finále ještě teď nevíme, standartně je to 6, ale když se jich přihlásí víc, tak jich už bylo 8 i 10. Právě teď se ženy babičky, které mají alespoň jedno vlastní vnouče ještě mohou hlásit do soutěže a to do 8.října, na našich webových stránkách, www. senzababca.cz ,kde se o soutěži i klubu Senzababča dozví víc.
Soutěž se skládá z pěti soutěžních disciplín: 1, "To jsem já" - soutěžící musí představit svojí osobu v časovém limitu 1,5 minuty, připraví se se doma
                                                                        2, "Volná"       - připraví se doma a zase v 1,5 minutovém limitu musí předvést nějakou svojí zálibu , dovednost. Může mít i pomocníky.
                                                                        3, " Tajná"       -  tuto disciplínu neví dopředu žádná soutěžící a s úkolem se musí každá vypořádat v časovém limitu 1,5 minuty
                                                                        4, " Kufr"         - soutěžící si v obálce vybere porotce, který mu bude pomáhat uhodnout slova, aniž by prozradil kmen nebo slovo samé
                                                                        5,"Pomohu svému vnoučeti?" Po vybrání úkolu v obálce plní babička daný úkol,( s humorem a nadhledem) vnouče jí zahraje P.Jančařík.
Body za jednotlivé disciplíny se vždy každé soutěžící zapisují na tabuli, kde všichni mohou sledovat, jak si která soutěžící vede.
Poslední disciplína je u diváků asi právě tou nejoblíbenější. Mezi soutěžními disciplínami jsou kulturní vložky. Pravidelně tu už vystupuje Mlima Jua – muzikoterapeutický soubor složený ze žáků školy Svítání, svoje vystoupení připravují pravidelně také členky klubu Senzababča, které také celou soutěž organizují a připravují.Vystupuje také VIP host a zazpívá pár svých písniček. Diváci se mohou aktivně zapojit do soutěže a dát svůj hlas soutěžící, která se jim nejvíce líbila. Soutěžící s největším počtem hlasů získá titul Babča Sympatie.
Vítězka a SENZAbabča roku pak získá perníkovou korunku od Pardubického krále perníku Pavla Janoše, který bude korunku předávát vítězce už po 14, je s námi od samého začátku soutěže ,víkendový pobyt v penzionu Hippoclub v Lednici, pro dvě osoby s polopenzí, džbánem vína a projížďkou kočárem s koňmi k Minaretu od majitelky  paní Myslíkové, která nám pobyt pro vítězku také dává již několik let. To jsou ale jen hlavní ceny, všechny soutěžící dostanou hezké kytičky  a dárky od ostatních sponzorů a příznivců, kterých si všech moc vážíme. Na soutěž nám přispělo i Statutární město Pardubice a Pardubický kraj. Pro návštěvníky je připraveno i  občerstvení a vstup na soutěž je volný. Celé finále probíhá v příjemné a veselé atmosféře, kdy většinou finalistkám přijíždějí fandit celé rodiny a tak se tady setkává několik generací při společné zábavě. Soutěžící si pak může vybrat, jestli se chce stát členkou Klubu Senzababča a účastnit se akcí klubu. Podmínkou přijetí do klubu je jedna podmínka a to je, že členkou se může stát jen aktivní soutěžící v soutěži Senzababča. Členky se většinou scházejí jednou měsíčně a to na různých akcích. V loni začali spolupracovat s Radou seniorů Pardubického kraje a již několik let se přátelí se ZŠ a PŠ Svítání Pardubice.
Moto je, že chceme pomáhat všem ženám, i těm které ač žijí i se svými rodinami se cítí osamoceny a nechtějí ještě patřit do "starého železa" a stačí na vnoučata 21.století. Členky klubu jsou aktivní, cestují po celém světě, cvičí, jsou šikovné na ruční práce , skvělé kuchařky a tak dále. Hlavně si pomáhají zvládat problémy, na které už nemusí být sami.

Přihlásit se do 14.kola celostátní soutěže SENZAbabča 2022 můžete od (Den matek) 8.května do 8.října 2022.
 

Finále soutěže SENZAbabča 2022 se bude konat v sobotu 12.listopadu 2022 v KD Hronovická Pardubice.

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Zvolte soubor
Zvolte soubor
Zvolte soubor