Vyhledávání

Kontakt

Klub Senzababča z.s. IČO:22816488
Svitavská 28
56802 Svitavy


605 128 324
602 842 712


melisse@volny.cz

Vše z klubu

Motto: Chceme pomáhat ženám, které se někdy cítí samy, i když třeba žijí v manželství a rodinách.

 

Na stránkách SENZAbabča Vás budeme informovat o všem, co ženy zajímá, o dění v klubu SENZAbabča i jinde a doufáme, že Vás i pobavíme. 

Seznámíte se s akcemi, které budeme připravovat nejen pro členky klubu, ale i pro veřejnost. Chystáme ankety, rozhovory a další informace, které by Vás mohly zajímat. Přály bychom si, aby jste si dali naše stránky do svých oblíbených a často a rádi je navštěvovali.

Členky klubu SENZAbabča

Jak se můžete stát členkou klubu SENZAbabča?

Ze Stanov klubu SENZAbabča:

Zásady členství - Členkou KS se může stát každá žena, která se zúčastnila některého ze soutěžních kol soutěže SENZAbabča, případně se zúčastnila jeho organizace a souhlasí s posláním KS.

Proto milé dámy neváhejte, jestli chcete také patřit mezi nás a účastnit se akcí pořádaných klubem, přihlaste se do soutěže a pokud budete vybrány do soutěžního kola, máte k nám dveře otevřené.

Nechceme, aby se ženy cítily samy a nestárly předčasně

Filozofie vzniku klubu je taková, že ženy středního věku nemají moc možností, aby ukázaly svoje dovednosti a schopnosti. Někdy se cítí i zbytečné a nedoceněné, osamocené a opuštěné, i když žijí s manželem nebo v rodinách. My jim dáváme šanci. Soutěž je v podstatě jen začátkem pomoci ženám středního věku v jejich realizaci a zvýšení sebevědomí. Proto klub pořádá pro své členky a přátelé klubu SENZAbabča různé akce, přednášky, výlety, ale hlavním cílem je organizovat soutěž SENZAbabča. To se zatím daří a letos bychom chtěly vyhlásit už pátý ročník soutěže. Členky klubu se spojily i se školou Svítání a chtějí pořádat společné akce. Z finančních důvodů jsou tyto aktivity omezené. Financování činnosti Klubu SENZAbabča, je závislé na členských příspěvcích členek a darů od příznivců klubu. Přesto bychom chtěly tuto soutěž pro ženy zachovat co nejdéle a získávat pro ni stále vyšší prestiž.

Záznamy: 1 - 4 ze 4