Vyhledávání

Kontakt

Klub Senzababča IČO:22816488
Mrštíků 95
533 53 Pardubice

724 079 223
605 128 324

senzababca@centrum.cz

Dovolená Itálie 2013

Dne 30.srpna 2013 sedm členek klubu SENZAbabča vyrazilo do Itálie, do letoviska Lido Adriáno.

Cesta probíhala dobře, protože jsme jeli lůžkovým autobusem. A tak , když jsme se ještě s dalšími 39 účastníky zájezdu, kde byla převažující většina žen zalehli, cesta uběhla rychle jako sen. Ráno kolem sedmé hodiny nás opatrně řidiči probudili a to už jsme byli v Itálii a krásně nás hřálo sluníčko. V deset hodin jsme už byli ve svých apartmánech a vyndali jsme si jen plavky a ručník a už jsme pospíchali k moři, které bylo od nás asi sto metrů přes zelený pruh s keři a stromky a pískovou pláž.

Byla to slast, ponořit se do teplých vlnek čistého moře a pohoupat se na nich. Vybalovalo se až večer, po dobré večeři a protože pořádná postel se nedá nahradit , tak jsme každá padla na svou  postel a sladce spali až do rána.

Před půl sedmou jsme se už ale sešli u moře, aniž bychom se nějak předem domluvili, kde pár minutek po půl sedmé vyšlo slunce. Jak romantické bylo koupat se za východu slunce v moři, kde nebylo vidět ani živáčka. Jen osamocený rybář seděl na břehu a chytal ryby. Tak jsme prožívali i další rána po celou dobu naší dovolené. Začínali jsme den přivítáním se sluníčkem, smíchem a dobrou náladou, která nám vždy vydržela celý den. No, prostě krása.

Protože Dáda oslavila v srpnu významné kulaté životní výročí, připravili jsme jí na druhý večer pobytu, narozeninovou oslavu i s dortem a dárky. Bylo to pro ní velké překvapení a radost. Bavili jsme se až do nočních hodin. Zpívalo se, vzpomínalo, popíjelo místní vínečko a jen abychom nerušili od spánku ostatní hosty hotelu, jsme naši párty o půlnoci ukončili.

Náš pobyt utíkal jak voda, na pláži jsme vzbudili pozornost, když jsme se fotili v moři a pak jsme váleli sudy po pískové pláži. Prostě legrace byla každý den. Nechyběly ani výlety do San Maryna a Raveny, do přístavu a samozřejmě na trhy. Večerní korzování letoviskem skončilo vždy dobrou Italskou zmrzlinou, které bylo tolik druhů, že jsme jí ani všechnu nestačili vyzkoušet, i když jsme měli třeba tři druhy najednou. No, prostě báječná dovolená, smích byl z našich apartmánů slyšet stále. Poslední noc jsme opět uspořádali párty, ale to už se jí účastnili i další účastníci zájezdu a dokonce i místní Italové. Bavili jsme se všichni náramně a o půl noci jsme se rozcházeli jen proto, že většinu z nás ještě čekalo balení kufrů. To jsme nechali opravdu až na poslední chvíli, protože se nám ani nechtělo domů odjíždět. Sobota ale přišla, celý den jsme ale ještě využili, abychom se mohli koupat v moři, večeře na cestu a v 18 hodin jsme nasedli zase do našeho“ lůžáku“, jak jsme si svůj autobus pojmenovali a ujížděli k domovu. Studené ráno nás přivítalo v Rozvadově a to už jsme věděli, že teplé a slunečné dny naší dovolené opravdu skončily. S majitelkou CK Aničkou, která nám pobyt zajistila, jsme si ale slíbily, že příští rok jedeme zase a tentokrát se podíváme do Chorvatska. I Aničce patří velké díky za hladký a krásný průběh naší společné dovolené. Tak zase za rok a teď nás už čeká příprava na finále soutěže SENZAbabča a tam se také zase rády sejdeme a legrace je vždy při tom také dost. Tak třeba už příští rok s námi pojedou nové členky klubu, které vzejdou ze soutěžících letošního ročníku.

 TAK S BOHEM BUĎ LETOŠNÍ KRÁSNÁ SPOLEČNÁ DOVOLENÁ , UŽ SE TĚŠÍME NA TU DALŠÍ, PŘÍŠTÍ ROK.

 

Iva