Vyhledávání

Kontakt

Klub Senzababča IČO:22816488
Mrštíků 95
533 53 Pardubice

724 079 223
605 128 324

senzababca@centrum.cz

Soutěžní odpoledne ve ZŠ a PŠ Svítání Pardubice
Ve středu 23.5.2018 jsme se opět setkali s žáky ZŠ a PŠ Svítání Pardubice na soutěžním dětském odpoledni. Počasí nám přálo a tak se vše mohlo připravit na hezkém školním hřišti.
Soutěžní disciplíny, odměny za soutěžní výkony a dobroty z kuchyní členek klubu byly připraveny a akci mohlo zahájit kouzelnické duo.
Naše nová členka Zdeňka se svým partnerem ukázali něco ze svého kouzelnického menu a děti tím přímo očarovali. Moderátorka Dáda pak všechny vyzvala aby si udělali kolečko se psem Abárkem, který je maskotem klubu SENZAbabča a miláčkem všech. Pak už sevšichni rozešli na soutěžní stanoviště, kde si museli splnit daný úkol. Po splnění všech úkolů je čekal bazar, kde si mohli soutěžící vybrat drobné dárky a také nějakou tu dobrotu.Podívat se na nás přišla i naše členka a ředitelka školy, senátorka Miluška Horská a zástupkyně školy M. Hujerová nechyběl ani PR vedoucí manager školy T.Dvořák a Z.Melicharem, který vede muzikoterapeutický soubor Mlima Jua.
Soutěžní odpoledne se vyvedlo a užily si ho nejen děti ale i naše babči, kterým patří dík za organizaci akce. Musíme poděkovat i Pavlu Janošovi, který nám dodal perníčky a vše na jejich zdobení a také paní Katce Letáčkové s kolegyní, které bez nároku na honorář předváděly a pomáhaly tvořit dětem zvířátka s balónků. No prostě senza společně prožité odpolene.