Vyhledávání

Kontakt

Klub Senzababča z.s. IČO:22816488
Svitavská 28
56802 Svitavy


605 128 324
602 842 712


melisse@volny.cz

Tisk o nás:

Finále sedmého ročníku SENZAbabči máme úspěšně za sebou

Praha 10. února - Na konci listopadu proběhlo v KD Dubina Pardubice finálové kolo soutěže SENZAbabča, jehož vítězkou se stala Jiřina Fikrová z Hradce Králové. Soutěží provázel moderátor Petr Jančařík a svého úkolu se zhostil na jedničku. VIP hostem byl zpěvák Viktor Sodoma, který zasedl v porotě, ale i zazpíval své známe písničky, za které ho král perníku Pavel Janoš odměnil krásným papouškem kakadu z perníku a obecenstvo velkým potleskem.

Porota, ve které zasedli sponzoři a příznivci SENZAbabči, měla těžkou pozici, aby ze sedmi soutěžících určila jen jednu, která nakonec vyhrála nejen titul SENZAbabča 2014, ale i perníkovou korunku od krále perníku Pavla Janoše, zájed do Španělska od CK Idea tour Pardubice, ale i další pěkné ceny. Diváci si zvolili i svojí babču sympatie, pro kterou hlasovali během soutěžního klání.

Sedm soutěžících se utkalo v pěti soutěžních disciplínách. Ve vědomostním testu výrazů, které používají teenageři, testu z oblasti počitačů, ale i ze znalosti pohádek a večerníčků. Dále se soutěžilo v disciplíně, ve které finalistky předváděly, jak by pomohly svým vnoučatům v nouzi, poté proběhla volná disciplína. S tím vším si musely ženy-babičky poradit. Po barmanské show si mohly vyzkoušet namíchat nealkoholický nápoj pro dětskou párty, jejich výkon hodnotil přímo mistr barman Petr Hurta.

Krásnou kulturní vsuvkou bylo taneční vystoupení žáků spřátelené Základní a Praktické školy Svítání Pardubice pod názvem „Dívka v modrém“, po vystoupení nezůstalo ani jedno oko suché. Všechny dojala tanečnice na invalidním vozíků s třemi tanečníky.

I když se finálové kolo soutěže protáhlo, obecenstvo své favoritky stále povzbuzovalo a odměňovalo potleskem všechny učinkující.

Prostě bavilo se obecenstvo, porota i soutěžící. Nakonec i organizátorky soutěže členky klubu SENZAbabča, které udělaly „křoví“ Viktoru Sodomovi při závěrečné písničce. Jsou to prostě senza babči a tím, že se do soutěže příhlásíte, dostanete možnost, vstoupit do klubu SENZAbabča a účastnit se akcí, které klub po celý rok pro své členky pořádá. Tak neváhejte, vyhlášení nového, již osmého, ročníku soutěže SENZAbabča se blíží a přihlašovat se budete moci až do 10.10.2015.

Tak ukažte všem, že právě Vy jste ta pravá SENZAbabča!

Členky klubu si již tradičně připravily zdravici pro všechny v sále a humorné taneční vystoupení. Obě vystoupení byla odměněna velkým potleskem publika, poroty i soutěžících.

| Zdroj: Senivia

Členská schůze 2013

Členská schůze klubu SENZAbabča proběhla v hotelu SPORT v Pardubicích 23.2.2013. Nálada byla veselá a tvůrčí.Plánů a nápadů na činnost klubu se sešlo dost,že bychom potřebovaly více víkendů,aby se mohlo vše uskutečnit.Hlavní náplní pro nás ale je, uspořádat a připravit soutěž SENZAbabča.Laťka je po minulém ročníku opravdu vysoko.V našich setkáních jsme však nezapomněli ani na relax,nové zkušenosti a zábavu.Každý měsíc se klub sejde na svých schůzkách a že se na ně vždy členky těší, to se můžete podívat na fota z našich akcí.Nechyběli tu ani naši čestní hosté Pavel Janoš a Dáda Novotná.Jídla bylo dost, domácí kuchyně našich členek opět neselhaly.A jak se už všechny těší na dovolenou v Itálii, to už z fotek uvidíte.Že se nám pak ani nechce domů a loučíme se jen nerady, to je také zdokumentováno.Prostě je nám spolu vždy senza a těšíme se na další nová setkání.