Na čtvrtek, sobotu a neděli jsou v plánu zahraniční filmy. Páteční večer bude patřit těm tuzemským. Díky velkoplošné LED obrazovce o rozměrech 9 x 5 metrů si na své přijdou i děti, pro které je vymezena sobota a neděle od 15 hodin. Díky kvalitnímu přenosu není omezena viditelnost za světla.

Zvuk poběží přes autorádio na frekvenci 93,00 FM a pro zahrádku budou reprobedny. Pardubické autokino pojme 120 až 200 aut, odstup aut mezi sebou bude 2,5 metru, k dispozici je také 100 míst k sezení na zahrádce, kde je samozřejmě povinnost mít roušku. Cena vstupného je stanovena na 250,- korun za vozidlo, které lze zakoupit v předprodeji i na místě. Místa k sezení budou za 100,- korun a prodávat se budou pouze na místě.

„V autokině si budete moci objednat i občerstvení, které je z hygienických důvodů balené. Objednávka občerstvení bude probíhat při vjezdu do areálu nebo na telefonním čísle a následně donesena obsluhou kina. Nebude samozřejmě chybět ani klasický popcorn," uvedl hlavní pořadatel Marek Landsman.